Peppol deadline: 01-01-2026
00

Dagen

Peppol deadline: 01-01-2026
00

Dagen

Community

Inbrengen financiële renting personenwagen

LV
26/04/2023
Vraag

Beste,

Ik sta op het punt als eenmanszaak een financiële renting voor een personenwagen aan te gaan. Inzake luidt mijn vraag als volgt: Hoe boek ik dit best in in Dexxter? Het is bij financiële renting immers zo dat je een verhoogde eerste huurprijs hebt waar je een percentage van de aankoopprijs + eerste maand huur betaald.

Ik weet hoe ik het percentage van aftrekbaarheid dien te berekenen (brandstofformule) en dat in deze gemengd gebruik van toepassing is (en hiervoor de percentages ook moet toepassen).

Kan ik deze verhoogde eerste huurprijs – net zoals de maandelijkse (huur)facturen van de wagen – gewoon inboeken of dien ik dit op een andere manier te doen?

Alvast bedankt.

Met vriendelijke groet,

Stel een vraag

Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 10.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

INTERVAT werkt niet
Facturen via mail aanbrengen
Bijzondere btw aangifte
Kosten lichte vracht
Kredietnota verdwenen
Aankoop op eenmanszaak voor privé

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten