Community

Inbrengen financiële renting personenwagen

LV
2023-04-26

Vraag

Beste,

Ik sta op het punt als eenmanszaak een financiële renting voor een personenwagen aan te gaan. Inzake luidt mijn vraag als volgt: Hoe boek ik dit best in in Dexxter? Het is bij financiële renting immers zo dat je een verhoogde eerste huurprijs hebt waar je een percentage van de aankoopprijs + eerste maand huur betaald.

Ik weet hoe ik het percentage van aftrekbaarheid dien te berekenen (brandstofformule) en dat in deze gemengd gebruik van toepassing is (en hiervoor de percentages ook moet toepassen).

Kan ik deze verhoogde eerste huurprijs – net zoals de maandelijkse (huur)facturen van de wagen – gewoon inboeken of dien ik dit op een andere manier te doen?

Alvast bedankt.

Met vriendelijke groet,

Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 25.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

Niet mogelijk om dagontvangsten in te geven

daginkomsten

Koppeling aan Plug&Pay

Renting auto

Bijzondere BTW aangifte

Parkeerticket ingeven in boekhouding

Uitgestelde sociale bijdragen kwartaal 4 – welk boekjaar?

BTW medeconctractant

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten