Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Community

Webshop Wix / Mollie/ Dexxter

RV
06/01/2026
Vraag

Ik wil een digitaal product aanbieden op mijn site, dit doe ik via WIX site met wix webshop (maakt zelf facturen), de betaling verloopt via Mollie (maakt ook zelf facturen), en mijn boekhoudapp is Dexxter (uiteraard ;-)) maar dus nu vraag ik me af hoe ik dat allemaal boekhoudegewijs kan fixen want met peppol nu. Ik verkoop B2B dus ’t spoor is me even bijster

Verkoopfacturen van wix uploaden in Dexxter, maar dan moet je ze wel allemaal uploaden om de nummering op orde te houden.

Anders inschrijven als dagontvangsten voor B2C en voor B2B enkel manueel overzetten (dus niet de Wix factuur uiploaden) in een factuur via Dexxter voor te verzenden met het Peppol netwerk. Ik doe het ook zo met mijn Jouwweb website.

Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 20.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

Onkost, maar geen factuur
Betaling huur
Brandstofkosten auto of kilometervergoeding
Intervat 2 profielen
Renting lichtvracht
% beroepsmatig gebruik van een investering te hoog ingeschat. Hoe kan ik dit rechtzetten?
Administratie kosten voor een BTW vrijgestelde?
Aankoop GSM
Verplaatsingsonkosten

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten