Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Community

Verkoop via reserveringsprogramma

AF
22/03/2023
Vraag

De lessen die ik aanbied zijn via een boekingsprogramma te reserveren en kunnen online betaald worden. Een keer per maand krijg ik het bedrag van de boekingen van het boekingsprogramma overgemaakt. Hierbij wordt voor elke online betaling een bepaalde fee ingehouden.

Hoe ga ik met dit soort systemen om in mijn boekhouding?
Geef ik de diverse boekingen in als aparte dagontvangsten met datum van de (online)betaling? Trek ik de servicekosten voor de onlinebetalingen direct af van de dagontvangst of maak ik hier een uitgave van (per maand bijvoorbeeld)?

Graag jullie advies hierover!
Bedankt!

Ik zou gewoon telkens op moment dat dat reserveringssysteem uitbetaald aan jou, iets invullen in de dagontvangsten. Dan er telekns bij schrijven in de dagontv dat alle details terug te vinden zijn in het online reserveringssysteem. Dat lijkt me een goeie combinatie te zijn van voldoende details (via extern systeem) en input in boekhouding (via dexxter dagontv). Wel zien dat je altijd de details kan blijven zien in extern systeem dan.
Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 23.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

Internationale vluchten inboeken zonder BTW
Beurtenkaart en cadeaubons in dagontvangsten
Paypal transactiekosten inboeken
klant zonder emailadres
Uitgaven voor start in nieuw kwartaal boeken
Diensten boeken
Shopify facturen inboeken
Beroepskost aantonen, zonder btw
Shoppify connecteren met Dexxter

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten