Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Community

Kosten 2023 in boekjaar 2024

SDG
16/01/2024
Vraag

Ben pas gestart in 2024 in bijberoep en dus ook met Dexter. Ik heb vlijtig een aantal uitgaven van December 2023 in het boekjaar 2024 gestoken. Oa verzekering auto maar blijkbaar mag dat niet. Is dit juist? Kan ik deze kostenpositie annuleren in Dexter.

Je mag in de aanloop naar de opstart naar je zaak wel degelijk investeringen inbrengen uit een vorig jaar. http://dexxter.be/kan-ik-aankopen-inbrengen-van-voor-de-opstart-als-zelfstandige/ Indien je Uitgeven wil verwijderen, dan kan je deze toch gewoon verwijderen in Dexxter door op de 3 bolletjes te klikken onder "Acties"?
Dank je voor je antwoord en de tip. Investeringen is duidelijk dat ik deze kan inbrengen, auto verzekering voor 1 jaar nog niet helemaal,. Ivm verwijderen zag ik dat pas later, mijn scherm was te klein en zag de 3 bolletjes niet :-).
Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 23.500 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

INGEVEN INKOMSTEN
KMO-portefeuille
Eén factuur, verschillende afschrijvingen?
Vraag overzichten
Categorie voor materiaal
factuur uploaden
eigen werken
Beroepskost ingeven
resultatenrekening

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten