Peppol deadline: 01-01-2026
00

Dagen

Peppol deadline: 01-01-2026
00

Dagen

Community

Kosten auto

LVL
05/01/2025
Vraag

Beste,

Als student-zelfstandige doe ik heel wat kilometers met de auto. De kosten van de benzine breng ik reeds in zoals het aangegeven is in het artikel op Dexxter. Echter heb ik nog een vraag omtrent andere kosten zoals bijvoorbeeld de verzekeringen en de keuring van de auto.

Deze auto staat namelijk op naam van mijn vader. Daarom vraag ik me af of dit uitmaakt bij het inbrengen van andere kosten voor zover deze overeenkomen met het beroepsmatige gebruik van de auto gebaseerd op het aantal kilometers. En indien dit mag, hoe zet ik dit dan in mijn boekhouding? Ik heb van deze kosten dan namelijk geen factuur.

Alvast bedankt.

Lees dit aritkel over de aftrekbaarheid van een auto als zelfstandige: https://dexxter.be/aftrekbaarheid-auto-voor-je-eenmanszaak-2-keer-rekenen/  
Stel een vraag

Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 10.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

INTERVAT werkt niet
Facturen via mail aanbrengen
Bijzondere btw aangifte
Kosten lichte vracht
Kredietnota verdwenen
Aankoop op eenmanszaak voor privé

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten