Community

Kosten auto

LVL
2025-01-05

Vraag

Beste,

Als student-zelfstandige doe ik heel wat kilometers met de auto. De kosten van de benzine breng ik reeds in zoals het aangegeven is in het artikel op Dexxter. Echter heb ik nog een vraag omtrent andere kosten zoals bijvoorbeeld de verzekeringen en de keuring van de auto.

Deze auto staat namelijk op naam van mijn vader. Daarom vraag ik me af of dit uitmaakt bij het inbrengen van andere kosten voor zover deze overeenkomen met het beroepsmatige gebruik van de auto gebaseerd op het aantal kilometers. En indien dit mag, hoe zet ik dit dan in mijn boekhouding? Ik heb van deze kosten dan namelijk geen factuur.

Alvast bedankt.

Lees dit aritkel over de aftrekbaarheid van een auto als zelfstandige: https://dexxter.be/aftrekbaarheid-auto-voor-je-eenmanszaak-2-keer-rekenen/  
Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 25.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

vooruitbetaalde facturen naar volgend boekjaar?

rekwisiet fotoshoot

Amazon BTW-terugbetaling

Eindvoorraad

Van bijberoep naar hoofdberoep in Dexxter

vakantieverhuur appartement

kadobon

verschillende logos voor verschillende activiteiten

btw en tekst bij een medecontract

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten