Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Community

Factuur pas ontvangen in nieuw boekjaar, maar nog met datum van vorig (afgesloten) boekjaar. Nog inbrengen. Het is een kost met BTW verlegd

HVD
25/01/2024
Vraag

Ik heb pas in januari een factuur ontvangen van een licentie, maar de factuur heeft de datum van het vorige boekjaar, dat ik al heb afgesloten.

BTW verlegd en een kost…mag dit worden ingebracht in huidig boekjaar of moet er een regularisatie van vorig boekjaar gebeuren?

Ik zou dat inbrengen dit jaar, voor btw-aangifte Q1/2024. Als het dan een klein bedrag is qua kost, dan zou ik dat gewoon in 2024 laten zitten.
Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 20.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

Kasboek
BTW Vrijgesteld
Papieren factuur
Beroepskosten- Gsm, gas, water … Privérekening/gezinsrekening/prorekening
hoe kan ik mijn dagontvangsten overnemen
Uitgave op een andere rekening
Aankoop en verkoop van tweedehands artikelen inboeken
contacten uitbreiden
Camera die wordt afgeschreven defect binnen garantie en tegoed leverancier

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten