Peppol inclusief
Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Community

facturen dubbel ingegeven – hoe verwijderen?

SV
04/01/2023
Vraag

Hallo, onbewust heb ik facturen opnieuw ingeboekt die in kwartaal 3 al als uitgave waren ingeboekt. (foutje van nieuwe ondernemer 😉 zucht …)

Hoe kan ik die uitgaves teniet doen in Dexxter? Dankje voor een oplossing!

Sara

Dus die zitten als eens in Q3 en nu nog eens ingeboekt in Q4? Maar Q4 is nog niet ingediend? (als je btw-plichtig bent, ik ga er ff vanuit vanwel) Dus dan kan je toch gewoon die facturen in Q4 nog verwijderen? Via overzicht uitgaven en dan acties (helmaal rechts in t scherm)
Wat gek dat ik al die tijd die verwijderoptie (als ook geen andere opties) niet had en sinds vandaag wel. Nu kan ik alles in orde brengen en mijn Q4 indienen! Groeten!
Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 25.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

Uitgestelde sociale bijdragen kwartaal 4 – welk boekjaar?
Bijlage bij persoonsbelasting
Investering 2 facturen (voorschot & effectieve)
forfaitaire kosten
Verbruikskosten of onthaalkosten?
Overname boekhouding van accountant
Voorraadwaardering
Tegoed / cadeaubon hoe verwerken ?
Verworpen uitgave brandstof kost

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten