Community

aankoop gsm + abonnement proximus

SV
2023-07-09

Vraag

ik kocht een nieuw gsm-toestel samen met een abonnement van proximus. Komt er dus op neer dat ik ongeveer 390 euro voorschot betaalde en vervolgens ik nu elke maand betaal voor mijn proximusabonnement.

Het factuur van mijn gsm staat op mijn naam, maar doordat mijn man het toestel is gaan halen, staat het abonnement bij proximus op zijn naam.

Hoe boek ik nu dit toestel in? Gewoon voorschot en moet dit toestel afgeschreven worden? Ik veronderstel van niet gelet het kleine voorschot.

Bedankt alvast voor de reacties

Ik zou er inderdaad niet op afschrijven, gezien het kleine bedrag oké.. Maar vooral omdat een moderne GSM misschien ook geen drie volle jaren meegaat. Let wel op, als je btw-plichtig moest zijn.. Geen btw recuperatie mogelijk tenzij je ondernemingsnummer op je aankoopfactuur staaat.; Als btw-vrijgestelde geen probleem.
Dankuwel voor uw reactie
Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 25.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

IC listing

Auto inbrengen

Facturen uit de USA zonder vermelding van BTW

Verkeerde BTW-aangife: Factuur incl / excl btw

sociale bijdrage inboeken of niet, invullen bij personenbelasting of niet?

dagontvangsten ingeven

Kosten elektriciteit eigen laadpaal

energiekost?

Korting via Acerta

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten