Community

Belastingsaangifte zelfstandige in bijberoep zonder inkomsten als zelfstandige

RM
2024-07-11

Vraag

Beste,

Als gepensioneerde ben ik zelfstandige in bijberoep sinds het derde kwartaal van 2023. mijn ondernemingsnummer werd voor BTW doeleinden geactiveerd op 01/02/2024. Ik geniet echter van BTW vrijstelling.

Ik heb verleden jaar geen inkomsten gehad als zelfstandige. Als uitgaven heb ik alleen de kosten van mijn kwartale sociale bijdrage en mijn inschrijving bij Accerta. Ik heb mij voor dexter geabonneerd begin dit jaar en heb ook een .

Mijn vraag: Moet ik een deel 2 van de belastingsaangifte bij mijn eerste deel? In het laatste geval, moet ik beide delen dat volgende week indienen of kan ik deel één nu indienen en deel twee later?

Dank bij voorbaat

Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 25.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

Verkoopartikelen – aankoopprijs

BTW op invoer – verkopers Bol of Amazon

Huurcontract toevoegen

btw aangifte

uploaden lukt niet zonder prijs excl btw vermelden

factuur

dj-licentie factuur

Ontvangstbewijsboekje

Inkomsten en uitgaven ingeven van vorig boekjaar

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten