Peppol deadline: 01-01-2026
00

Dagen

Peppol deadline: 01-01-2026
00

Dagen

Community

Afschrijving van verschillende zaken

GV
11/04/2024
Vraag

Goedemorgen

Ik heb onlangs een aankoop gedaan van een snijplotter die net geen €250 excl. BTW kost. Ik heb hier echter extra onderdelen bij aangeschaft waardoor de totaalsom op meer dan €350 excl. BTW komt.

Mijn vraag is nu of ik dit alles tezamen in 1 afschrijving kan plaatsen (aangezien het wel om 1 apparaat gaat), of dien ik alles individueel te bekijken waardoor ik geen afschrijving meer kan doen aangezien de bedragen dan onder €250 zijn en dus gewoon bij uitgaven moet klasseren.

Als ge de kosten kunt gebruiken, zou ik toch gwn als kost boeken. Geen afschrijving dus, omdat het toch aparte aankopen zijn.
Stel een vraag

Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 10.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

INTERVAT werkt niet
Facturen via mail aanbrengen
Bijzondere btw aangifte
Kosten lichte vracht
Kredietnota verdwenen
Aankoop op eenmanszaak voor privé

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten