Peppol inclusief
Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Community

Verschillende kostencategorieën op zelfde factuur

ER
13/01/2024
Vraag

Hallo

Hoe moet ik verschillende kostencategorieën van op eenzelfde factuur ingeven? Via Dexxter kan ik blijkbaar maar één post ingeven.

Ik heb bv facturen met investeringspost en met verbruiksmateriaal.

Bedankt!

Dat gaat inderdaad niet via Dexxter - ik boek de factuur dan 2x in met telkens het nettobedrag en de btw betreffende de verschillende kosten.
Ik boek een factuur ook 2x in. Als het een pdf is doorstreep ik met behulp van Acrobat DC de bedragen die niet bij die categorie horen en herbereken ik onderaan BTW en totaal. Voor de andere categorie doe ik hetzelfde.
Dus 2x inboeken volgens de juiste categorie is correct?
2x hetzelfde factuur inboeken maar bedrag met en zonder BTW onderaan uiteraard aanpassen (is wat ik doe) inderdaad. Voor 100% fiscale zekerheid raadpleeg je best een consultant. Ik ben een garagist ;-)
Bedankt! Ik denk dat het op die manier wel zal aanvaard worden. Het is alleszins correcter dan gewoon één van de mogelijke categorieën kiezen.
Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 25.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

Afschrijvingen
Overname eenmanszaak
Adreswijziging combineren
Montant TVA récupérable sur une voiture
kwartaal btw-aangifte betaling inbrengen als kost
Onthaalkosten
Sponsoring
transportkost goederen
verschillend totaal kilometervergoeding in overzicht tov wat ik heb ingeboekt

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten