Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Community

Registreren bij Peppol

F V
16/07/2025
Vraag

Ik ben aan het zoeken naar waar ik me kan registreren voor Peppol voor die e-facturatie verplichting. Kan ik gewoon naar de Peppol website en daar een account aanmaken? Of hoe werkt dat?

Nee hoor hoeft helemaal niet. Je kan gewoon in Dexxter activeren! Als je bij instellingen > Integratie Peppol activeert, ben je meteen ook geregistreerd op het Peppol netwerk.

Hey! Nee, je kunt niet rechtstreeks bij Peppol zelf registreren.

 Je moet aansluiten via een Dexxter, die ondersteunen Peppol. Peppol is eigenlijk alleen het "netwerk" - je hebt een tussenpersoon nodig.

Net zoals je geen e-mail kunt versturen zonder Gmail/Outlook/etc., kun je niet "direct" op Peppol zonder software.
Stel een vraag

Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 10.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

Betaalde BTW in Nederland terugvorderen. Intervat?
rekeningnummer
belastingen
Goede Google Sheets boekhoudtemplate voor eenmanszaak België?
Boekhouding template eenmanszaak België Excel

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten