Peppol inclusief
Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Community

Historische fschrijving – boekjaar gesloten

LZ
09/05/2023
Vraag

Hallo, ik probeer een historische afschrijving toe te voegen die startte in 2018 en verspreid over 5 jaar. Ik krijg steeds de melding ‘boekjaar gesloten’ wanneer ik deze probeer toe te voegen. Waar kan dit aan liggen?

Alvast dank!

Omdat je laatste afschrijving dan in 2022 uitkomt (5 jaar later). En als je dan enkel 2023 hebt aangemaakt, dan is er geen jaar geimpacteerd. Vandaar dat het niet zal gaan.
hier het zelfste probleem maar lees nergens een oplossing
Ik loop tegen hetzelfde probleem aan. Ik heb alles opgezocht in het leercentrum hier, alsook in de community. Ik blijf de foutmelding krijgen dat boekjaar 2023 is afgesloten... Maar in ben pas bij Dexter sedert 2024, en ik kocht mijn Macbook in 2023, en toen begon de afschrijving ook... help aub!!
Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 25.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

Geannuleerd factuur
Brandstof voor mijn machines
verf, behang nieuwe meubels
kasboek wél of niet verplicht!?
Buitenlandse aankoop van diensten land als kleine BTW-vrijgestelde onderneming
overzicht klanten en leveranciers
Transportkosten handelsgoederen en andere
Klant aanpassingen
Hoeveel loon betalen als zelfstandige in hoofdberoep (BTW plichtig, eenmanszaak)

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten