Community

Elektrische fiets

AJ
2022-11-11

Vraag

Dag allemaal,

Ik was aan het rondkijken voor een elektrische fiets om deze te gebruiken om naar mijn klanten te reizen. Dit brengt me tenminste toch wat in beweging na mijn voltijds beroep waarbij ik praktisch een zittend beroep heb.

De fiets zal voornamelijk voor mijn bijberoep gebruikt worden, maar sporadisch wellicht ook eens privé.

Kun je een elektrische fiets dan bv. voor 75% inboeken? Wordt een elektrische fiets überhaupt wel aanvaard om in te boeken?

Thanks!

In mijn boekhouding zit toch een fiets, op 3 jaar afgeschreven, initieel geboekt door mijn boekhouder. Dus lijkt me toch te mogen :) Geen elektrische, een gewone, maar dan lijkt elektrisch me nog beter voor je boekhouding. Groen = beter denk ik dan :p Bij mij voor 50% in mijn boekhouding fyi.
Een fiets staat altijd goed in de boekhouding heb ik me laten vertellen.
Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 25.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

management vennootschap

dagontvangsten / dagontvangstenboek nog nodig?

Huur wagen 100% fiscaal aftrekbaar (hybride)

Bol Facturen enkel op naam ivm vrijstelling BTW

uitbetaling aan particulier

Peppol aftrekbaar 120%

Kosten splitsen

Creditnota

120% aftrek voor software

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten