Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Community

Degustaties klanten op café/restaurant

YDW-VDV
19/10/2023
Vraag

Dag iedereen,

deel van mijn activiteitenpakket houdt in dat ik culinaire rondleidingen organiseer – waarbij er al eens een drankje of hapje wordt besteld voor klanten.

Nu lees ik dat restaurantbezoeken met klanten vaak maar 69% inbrengbaar zijn, of zelfs helemaal niet. Kan iemand me hier even wegwijs in maken?

Mvg
Yves

Ik zou het inderdaad 100% inbrengen, misschien niet onder restaurantkosten maar maak een kostencategorie: "culinaire rondleidingen". Het zakelijke percentage kan in dit geval hoger zijn dat 69%, bijvoorbeeld 100% Groetjes Louise www.ticenits.be
Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 15.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

welke kostercategorie voor klein materiaal en werkkledij
Bonnetje gesloten boekjaar
relatiegeschenken
Hoe koersverschil inboeken?
kostencategorieën
btw op verkoopfactuur
Uitgaven/onkosten
Aankoop Europese leverancier vrijgesteld aan BTW
onderneminsnummer

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten