Peppol deadline: 01-01-2026
00

Dagen

Peppol deadline: 01-01-2026
00

Dagen

Community

Aankopen met Premie/Apparatuurverzekering – hoe verwerken in boekhouding?

YOB
27/02/2024
Vraag

Beste,

Ik heb een aankopen bij CoolBlue gedaan voor een monitor met een bedrag van €329 incl. btw (in principe een investering), samen met een apparatuurverzekering van €35,99 – deze verzekering staat als btw vrij op de factuur.

de opsomming op factuur ziet er als volgt uit:

  • Exclusief BTW € 271,90

  • BTW vrij € 35,99

  • BTW 21% € 57,10

  • Subtotaal € 364,99

Echter weet ik niet hoe ik deze factuur op de juiste manier in Dexxter kan ingeven en waar ik verder rekening mee moet houden. Ik heb daarnaast ook een document/polisblad ontvangen met alle info over verzekeringsvoorwaarden moet dit ergens ook in de boekhouding?

Ik hoor graag of iemand hier meer over weet!

Alvast veel dank!
Yvette

Als dat een investering is dan kan je deze gewoon afschrijven op een termijn dat je denkt dat deze zal meegaan en de verzekering kan ook mee in de boekhouding!!
Stel een vraag

Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 10.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

INTERVAT werkt niet
Facturen via mail aanbrengen
Bijzondere btw aangifte
Kosten lichte vracht
Kredietnota verdwenen
Aankoop op eenmanszaak voor privé

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten