Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Community

aangifte 2024

MS
08/04/2025
Vraag

de 3 eerste kwartalen van ’24 heb ik met een boekhouder gewerkt, het is pas vanaf Q4 dat ik met Dexter aan de slag ben….mijn uitgaande facturen heb ik ingegeven in Dexter, wat doe ik met mijn kosten? dienen die stuk per stuk ingegeven te worden?

alvast bedankt!, mvg, Marc Schelkens – 0474 490139

Dag Marc,

Je inkomsten moet je inderdaad allemaal individueel overnemen uit je vorige boekhouding. Dit is noodzakelijk voor je aangiftes. De kosten van de vorige kwartalen mag je bundelen met een resultatenrekening, of in Dexxter: de manuele invoer bij rapporten > Inkomsten & Uitgaven.

Let hier wel op de btw. Dit zijn allemaal bedragen excl btw. De btw-aangifte voor de vorige kwartalen moet dus vanuit je vorige boekhoudpakket gebeuren. Wil je dit ook vanuit Dexxter doen, dan heb je wel al deze individuele kosten nodig.

Meer info vind je in dit artikel uit het leercentrum van Dexxter: http://dexxter.be/overstappen-boekhoudpakket-naar-dexxter/

Succes en welkom bij Dexxter!

Groet,

Je Dexxter Expert

goedemorgen, bedankt voor je antwoord....juist nog één vraag: in geval het bvb een factuur ivm met mijn wagen is, welke ik maar voor 20% mag inbrengen, wat bedrag geef ik dan in, het volledig bedrag of de 20%?

alvast bedankt!

groeten, Marc 0474 490139

Dag Marc,

Je neemt enkel je beroepsmatige kosten over. In dit geval is dat dan 20% van de totale kost.

Groeten,

Je Dexxter Expert

ok, zeer duidelijk!!

thanks!

Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 23.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

6% of niet
Opleiding inbrengen zonder BTW Factuur. How to do this?
status van dagontvangsten
bijkomende financiële rekening op de factuur
inbrengen van gsm/internet maar tv zit in zelfde pakket ?
Op zoek boekhouder voor occasioneel advies (per uur/dag betaald)
Opsplitsen van een factuur in verschillende kosten categoriën
Waarom staat mijn creditnota niet in de -?
Factuur zonder btw

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten