Community

Afschrijving van verschillende zaken

GV
2024-04-11

Vraag

Goedemorgen

Ik heb onlangs een aankoop gedaan van een snijplotter die net geen €250 excl. BTW kost. Ik heb hier echter extra onderdelen bij aangeschaft waardoor de totaalsom op meer dan €350 excl. BTW komt.

Mijn vraag is nu of ik dit alles tezamen in 1 afschrijving kan plaatsen (aangezien het wel om 1 apparaat gaat), of dien ik alles individueel te bekijken waardoor ik geen afschrijving meer kan doen aangezien de bedragen dan onder €250 zijn en dus gewoon bij uitgaven moet klasseren.

Als ge de kosten kunt gebruiken, zou ik toch gwn als kost boeken. Geen afschrijving dus, omdat het toch aparte aankopen zijn.
Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 25.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

Hybride wagen besteld op 31 mei 2023 – hoe inbrengen?

betaling per overschrijving maar klant hoeft geen factuur

dagontvangsten / dagontvangstenboek nog nodig?

Autodelen

representatiekosten inboeken

peppol factuur inboeken over verschillende kostencategorie

Bankrekening nummer koppelen

BEGINBALANS

Externe factuur RingTwice inbrengen

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten