Peppol inclusief
Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Community

Verkoopfactuur Nederland

RJ
19/03/2023
Vraag

Mijn huidige verkoopfacturen stuur ik naar een Nederlandstalig (btw plichtig) bedrijf, welke impact heeft dat op mijn BTW aangifte? Hoe ga ik hier het beste mee om ?

Wat bedoel je met: hoe ga je daar het best mee om? Als je een verkoopfactuur maakt aan een NL btw plichtig bedrijf, zal dat normaal automatisch juist verlopen in Dexxter. Er zal worden gewerkt met btw verlegd, altijd en automatisch. In sommige uitzonderingen is dat niet correct, ter plaatse werken aan een gebouw bijvoorbeeld, maar dat is de bluts met de buil. Voor 97,5% zal het wel juist zijn, de overige gaan al beter beroep doen op een beokhouder lijkt me. Impact op btw-aangifte is dan nihil qua te betalen btw. Je rekent geen btw aan, dus geen impact op btw-aangifte. Ook hier weer, veel speciale roosters, allemaal automatisch in Dexxter afgehandeld. Opletten, IC-aangifte te doen, maar kan ook met Dexxter. Groet, Jean (ex-boekhouder, Dexxter enthousiast)
Dag Jean, bedankt voor je reactie. Het ontbrekende stuk kennis was de IC aangifte, maar door jouw hulp en die van Dexxter is dat nu volledig duidelijk! Nogmaals dank! Groeten, Rianne
Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 25.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

hond fiscaal aftrekbaar
Mollie integratie?
Ik wil Dexxter naast de standaard boekhouder aanhouden ter controle, is dat slim?
Bankhistoriek
Verzekering ongevallen & bijstand
vreemde munt
dagontvangsten
Wanneer wel en geen investering?
Hoe boek ik fooi in?

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten