Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Community

Eten van je hond

SW
07/08/2023
Vraag

Kan je je hondeneten aftrekken van je kosten? Ik heb gehoord dat een hond, kan ingezet worden als beveiliging? Zoja, hoeveel procent mag je dan inbrengen?

Daar zou k echt niet mee beginnen :) Wrs ga je dat wel ergens eens lezen of wat dan ook, maar in de praktijk kan k mij inbeelden dat dat toch moeilijk te verdedigen is. Mss als je een groot bedrijfsterrein ofzo hebt met veel materiaal op.
Bij groot pand of bedrijfsterrein, voor een klein stukje dan mss. Ik zou er niet mee beginnen, tis toch al zeer exotic in de boekhouding
Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 23.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

Beekening BTW
Btw terug betaling
Kosten incl./excl. BTW
Herberekening sociale bijdragen
In buitenland werken
Verkoop Factuur :waarborg instellen
2de hands aanhangwagen
Onkosten
Hoe moet ik de uitgaven ingeven?

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten