Peppol inclusief
Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Community

Van boekhouder naar Dexxter

SS
11/08/2023
Vraag

Hi allen,

Ik heb besloten om de boekhouding voor mijn eenmanszaak in bijberoep zelf te doen aangezien ik 100 euro per maand kwijt ben aan een boekhouder. Nu heb ik 2 vragen:
1) Kan ik gewoon een mail sturen naar de boekhouder met de melding dat ik de samenwerking stopzet? Moet zij mij bepaalde documenten bezorgen?
2) Ik werkte hiervoor met billit dus al mijn facturen zitten daarin, moet ik deze dan ook allemaal ingeven als inkomsten in Dexter? Of enkel de facturen van het 3de kwartaal?

Alvast bedankt voor jullie reactie

Ja ff kijken wat er in de samenwerkingsovereenkomst staat met je boekhouder. En dan eens een artikel van Dexxter bekijken, iets van overstappen naar Dexxter ofzo. Heb het recent ook gedaan. Best alle verkoopfacturen erin zetten, belangrijk voor je klantenlisting :)
Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 23.500 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

Voorgaande jaren invoeren?
Rijbewijs CE
Factures créées dans un autre logiciel
aftrekbare kosten
Zijn er problemen met het ontvangen van facturen via peppol
Inboeken voorgeschoten kosten
Overnachting indienen als (gedeeltelijke) kost?
Benzinekosten als onkosten terwijl personenwagen niet wordt afgeschreven?

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten