Community

Therapeutisch vs niet-therapeutisch

HVE
2023-02-04

Vraag

Klopt het dat een therapeutische consultatie sowieso btw-vrijgesteld is en dus niet meetelt voor die 25.000 euro? En hoe kan je dit ingeven in dexter?

Ik denk dat jij dan een gemengde btw-plichtige bent? Dus een stukje niet btw-plichtig en een stukje btw-vrijgesteld. Ik twijfel eigenlijk of dat wel gaat in Dexxter? Das toch al ietsje specialer. Misschien eens vragen aan support?
Gemengd btw kan niet in Dexxter. Mijn vrouw valt er ook onder en kan jammer genoeg Dexxter niet gebruiken. Ikzelf alleen btw vrijgesteld, gelukkig wel via Dexxter! En er zijn wel wat verschillen: Niet btw plichtig: geen klantenlisting, nooit. Speciale vermelding op factuur voor art 44. Btw vrijgesteld: soms klantenlisting voor die klanten en aparte speciale vermelding op factuur voor art 56 (kleine onderneming). Opletten dus! En jammer genoeg nog niet mogelijk via Dexxter, anders kon ik die boekhouder direct laten gaan voor dossier van mn vrouw.. geldwolf eerste klas..
Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 27.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

Abonnement (iCloud) betalen

FACTUUR DEXXTER

2 deeltijdse jobs of bijberoep voor belastingen?

Factuur einde maand aan patiënten

Aankoop tweedehandswagen: NEDC of WLTP CO2-uitstoot toepassen?

BTW vrijgesteld verkooppunten

dexxter app

Factuur met 2 verschillende btw tarieven

handelsgoederen of niet

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten