Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Community

terugbetaling van webshop

EB
05/01/2024
Vraag

Ik kocht iets bij een webshop, maar stuurde een deel van de bestelling terug. Ik maakte dus eerst een uitgave, waarna er terug in een ‘inkomst’ (terugbetaling) was op mijn rekening. Hoe registreer ik dit? Mag ik gewoon uittellen wat de effectieve kost was en dat registreren?

Maar dan ga je toch ofwel een creditnota krijgen van hun? OFwel een aangepast aankoopfactuur met alleen de stukken op die je effectief hebt gehouden? Want hun boekhouding moet ook kloppen, dus gaan zij ook hun documenten in orde moeten brengen (die jij dan ook moeten krijgen die documenten)
Ja inderdaad, het gaat om een mail met melding van retours. Een echte creditnota heb ik niet. Ik zal dat toevoegen. Dankjewel!
Ik heb hetzelfde voor. Hoe boek ik die creditnota van hun dan in? Want als ik een creditnota aanmaak, moet ik een klant kiezen. Maar ik ben de klant in dit geval?
Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 23.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

Hoe een Uber rit inbrengen?
Voorbeeld: investering personenwagen benzine
Factuur uitgereikt door afnemer
kledij: voldoende beroepsmatig of kan ik dit ook deels inbrengen?
Sponsoring: Wel of niet in btw boekhouding?
<10% boven 25000, moet je dit aangeven?
Aankopen voor opstart niet opgenomen in BTW aangifte van het huidige kwartaal
Creditnota
Probleem Indiening Ontvangstabewijs

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten