Peppol inclusief
Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Community

Kostencategorie: aankoop filmrolletjes

CM
03/11/2025
Vraag

Hi!
Ik moet voor mijn zelfstandige activiteit vaak filmrolletjes aankopen omdat ik analoge fotoprojecten heb. Onder welke kostencategorie steek ik dit?

Alvast bedankt!

Dat mag je volgens mij zelfs kiezen. Het is gewoon belangrijk dat ze met de juiste percentages in jouw boekhouding zitten. In jouw geval is dit 100% als kost en btw aftrek. Meestal kies ik "kleine aankopen allerlei" voor materiaal en kleine aankopen.

Je kan dit inderdaad onder "kleine aankopen" zetten, "bureau-materiaal" of onder "handelsgoederen". Belangrijkste is inderdaad dat je de te recuperen btw op 100% zet en dit als 100% kost.

Super, bedankt!

Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 25.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

QR Code
Payconiq dagontvangsten invullen
Inkomsten verwijderen uit dashboard
Rechtsbijstandsverzekering voor zelfstandigen – heb ik het nodig?
Grondstoffen aangekocht voor start onderneming
Wettelijke verplichte gegevens op een verkoopfactuur
Gratis naverzorgingskit voor alle klanten: relatiegeschenk of niet?
Welke belastingen betaal je als zelfstandige in bijberoep?
Factuur templates

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten