Community

Historische afschrijving

YV
2021-10-13

Vraag

Beste

Ik zou graag een mijn historische afschrijvingen invoeren om een mooi overzicht te behouden met Dexxter en niet altijd te hoeven terug te gaan naar mijn oud boekhoudprogramma.

Hoe boek ik een historische afschrijving in van 1/11/2019 aan 50% privé?

Ik moet in historisch afschrijving invoeren , maar als ik startdatum ingeef 1/11/2019 zegt Dexxter geen boekhoudjaar aanwezig. En ik zou graag voor dit boekhoudjaar mijn afschrijvingen willen overbrengen.

In mijn oud boekhoudprogramma kan ik nog de restwaarde zien voor 2021. kan ik hier iets mee.

Hopelijk kan u hiermee bij helpen

Mvg

Hallo, Bedankt voor je vraag! Bij het toevoegen van een historische afschrijving zal er geen rekening worden gehouden met boekjaar en of je deze al hebt aangemaakt. Anders zou het wat vreemd zijn dat je bijvoorbeeld 5 boekjaren moet aanmaken, puur voor een historische afschrijving toe te voegen. Als je klikt op uitgaven, kan je daar het submenu afschrijvingen terugvinden. Rechts bovenaan kan je dan doorklikken op historische afschrijving en via deze module "omzeil" je het aanmaken van boekjaren. Voor het beroepsgedeelte/privégedeelte van een historische afschrijving, dat hebben we voorlopig niet. Uiteraard kan je dat makkelijk zelf oplossen door gewoon bedrag in te voeren, nadat je zelf de 50% hebt toegepast. Eventueel kan je dan bij de beschrijving in de module historische afschrijving nog wat extra tekst bijtypen, bijvoorbeeld dat de initiële aankoopwaarde 'X' euro was en er een beroepsgebruik is toegepast van 'x'. Geef maar een seintje als we je nog verder kunnen helpen!
Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 25.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

dossier

Hoe aankopen inbrengen van voor de opstart als zelfstandige?

Bijverdienen met een flexijob als zelfstandige

moet ik factuur voor inkomsten opgesteld op 1 oktober maar voor diensten van September in de BTW aangifte Q3 ingeven of Q4?

Foutcode bij indiening belastingsaangifte: E_TVA_DECLARANT_REGIME_NOT_ALLOWED

Op zoek boekhouder voor occasioneel advies (per uur/dag betaald)

Opstart eenmanszaak: timing

vaste kosten voor startdatum bijberoep

Lezing btw vrijgesteld?

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten