Peppol inclusief
Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Community

Factuur niet via peppol ontvangen

TB
14/01/2026
Vraag

Heb de factuur van energieleverancier niet via peppol ontvangen omdat contract op privéwoning staat. Wil zoals voorheen kosten inbrengen voor deel gebruik van de woining voor bijberoep. Gaat dit zoals vroeger?

Volgens wat ik begrepen heb is peppol enkel B2B. Je contract op de privéwoning is B2C dus breng je het gewoon is zoals vroeger

Volgens mij kan je deze factuur gewoon manueel inboeken onder de juiste rubriek, zet je het bedrag van excl en incl btw op hetzelfde bedrag (omdat je geen btw mag aftrekken), en pas je vervolgens het percentage aan naar datgene wat je wil inbrengen als kost. Zo doe ik het althans ;-)

Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 23.500 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

Werkkledij
Kind en Gezin betaalbrief te gebruiken als factuur?
uitgaven boeken
mijn eerste uitgave (dakdragers)
contacten uitbreiden
Treinabonnement ingeven?
aankoop speedpelec
knop voor “Dupliceren” van offertes
Boeking onkosten opleiding met subsidie via KMO-portefueille

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten