Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Peppol deadline: 01-01-2026
00

Vermijd boetes

Community

detail beoepsonkosten bij aangifte

DG
23/09/2025
Vraag

dit is mijn eerste jaar dat ik een belastingsaangifte doe mbv Dexxter. Tot nu toe voegde ik elk jaar een eigen extra pdf toe met een detail overzicht van mijn beroepsonkosten, maar Dexxter maakt zo’n document blijkbaar niet aan. Betekent dit dat zoiets niet verplicht is om bij te voegen, en puzzel je dan alles bijeen in geval van controle door de fiscus?

Bij de module "Rapporten" in de linker zijkolom, kan je verschillende rapporten opvragen. Waaronder "Inkomsten en uitgaven". Ik heb zelf nog geen belastingsaangifte gedaan via dexter (1ste jaar dat ik ermee werk).
Top, bedankt
Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 20.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

Factuur
uurloon als freelancer en kilometer vergoeding
gemengde BTW plichtige
berekening percentage vaste kosten (elektriciteit/water/internet)
Afschrijving over 5 jaar: waarom verschillende bedragen per jaar?
Opstart kosten Acerta
Sociale bijdrage in btw aangifte
Ik kocht schoonmaakproducten (ramenwasser in bijberoep) en wil een bidon doorverkopen aan familielid maar hoe factureren?
geachte

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten