Peppol deadline: 01-01-2026
00

Dagen

Peppol deadline: 01-01-2026
00

Dagen

Community

Dagontvangsten take away

YFS
27/09/2023
Vraag

Hallo,

Wij starten in oktober met take away maaltijden. Alle mensen komen op 1 bepaalde dag hun maaltijd ophalen. Ze betalen echter allemaal in de week ervoor, op andere dagen. Mag je die ontvangsten van de maaltijd bundelen op de dag dat ze komen afhalen of moet je echt op de dag dat hun overschrijving is toegekomen op je rekening dat bedrag in je dagontvangsten vermelden?

En dan meteen daaraan gerelateerd de tweede vraag. Kunnen wij dan ontvangsten inbrengen van voor we officieel van start gaan?

Alvast bedankt voor jullie reacties.

Dat vraag ik me ook af: moet je de datum van de verkoop in je dagontvangsten steken of de datum wanneer het op je rekening staat? Of mag je dit zelf kiezen?
Stel een vraag

Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 10.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

Bestelwagen verkopen
Recurring facturen
Lichte vracht, enkel zakelijk gebruik tussen maart en eind november
Commissie nota
Invaliditeit, wat nu met mijn boekhouding?
Kopen op rommelmarkten om door te verkopen.

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten