Community

aangiftedatum personenbelasting fout in Dexxter

JV
2025-11-17

Vraag

Ik heb mijn personenbelasting voor het inkosmtenjaar 2024 tijdig (weliswaar de laatste dag) op 31/10/2025 ingediend maar heb dat blijkbaar niet bevestigd in Dexxter op die datum. Vandaag zag ik in mijn Dashboard dat ik de personenebelasting nog moest indienen. Ik heb de stappen nogmaals doorlopen (met uiteraard dezelfde getallen voor elke rubriek) en wel bevestigd op het einde. Nu staat er als datum aangifte personenbelasting 17/11/2025. Dat is uiteraard niet juist.

Hoe kan ik die datum verbeteren en heeft dat verder gevolgen als die datum fout blijft staan?

Johan

Dat komt doordat de overheid last minute uitstel heeft gegeven voor de aangifte personenbelasting. Zoals ze dat in voorgaande jaren ook wel eens heeft gedaan.

Dus het is niet fout in Dexxter, de klassieke termijn is eigenlijk altijd 16 oktober. Ook volgend jaar zal de normale deadline dus op 16 oktober staan (behoudens uitzonderingen).

Maar als we dichter tegen die datum komen, kan de overheid altijd uitstel geven. Heeft voor alle duidelijkheid geen impact op je boekhouding hoor :) Gewoon de cijfers overnemen en dat komt goed!

Bedankt voor het antwoord. Zelfs als de overheid iets positief doet heeft dat blijkbaar altijd gevolgen.

Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 25.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

Inleverkorting oud toestel?

lichte vracht

Functie voor voorschot toevoegen bij een offerte/factuur

Factureren aan feitelijke vereniging

Huur opslagplaats

aankoop garegbox (nieuwbouw) voor opslag

voorafbetaling belastingen

Elektricien: mede-contractant artikel 20 K.B. nr. 1 ?

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten