Community

Beroepskosten beperken ifv resultaat?

KV
2024-10-04

Vraag

Ik verwacht voor het boekjaar 2023 opnieuw een negatief resultaat. Is het zinvol om mijn beroepskosten niet allemaal aan te geven, aangezien ik anders ‘te’ negatief uitkom?

Ik geef momenteel alle beroepsgerelateerde kosten aan, zoals vervoerskosten, EGW, opleidingen, gsm, laptop, en klein materiaal. Ondanks een omzet van ongeveer 20.000 euro, kom ik door afschrijvingen van vorige jaren toch negatief uit voor 2023 (nl. -4K). Dit is het derde jaar op rij, met vorig jaar een resultaat van -900 euro.

In 2023 was ik drie kwartalen actief in hoofdberoep, maar vanwege de lage inkomsten ben ik het laatste kwartaal overgestapt naar bijberoep.

Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 25.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

telefoonnummer op factuur

La facture Peppol a été supprimée par erreur

BTW Rekeninguitreksel

Artikel 37

Verzekering ongevallen & bijstand

Aankoop lichte vracht met klassieke lening op zaak

Intracommunautaire aankopen

dagontvangsten

Klant vraagt later factuur, is reeds betaald vorig kwartaal

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten