Community

Airco installeren -> onkost?

MP
2024-04-26

Vraag

Ik gebruik in mijn ouderlijke huis (dus niet mijn eigendom), de zolderruimte als therapieruimte. Nu denk ik er over na om daar een vaste airco te laten installeren.

Maar nu is mijn vraag: kan ik dit inbrengen? En zo ja, aan welk percentage? Het gaat dus niet over mijn eigen huis, maar wel over een ruimte die enkel gebruikt wordt voor mijn bijberoep.

Alvast bedankt!

Maité

Sowieso kan je dat inbrengen, ik heb dat vroeger ook gedaan als mn boekhouder nog meekeek. Het feit dat het niet jouw huis is, maakt bij zo'n relatief kleine kosten niet uit. Het moet gewoon beroepsmatig zijn. Maar ik zou wel het percentage beroepsmatig gebruik kleiner dan 100% zetten, tenzij je daar echt 100% beroepsmatig zit uiteraard. Maar dat is vermoedelijk ook niet het geval? Of mss wel uiteraard :)
Stel een vraag
Stel uw vraag aan de Dexxter-community met meer dan 25.000 eenmanszaken en geverifieerde Dexxter-experts.

30 dagen gratis. Geen kredietkaart nodig.

Probeer het vooral zelf uit. Zelfs als je nog geen ondernemingsnummer hebt, kan je al aan de slag.

Community

Andere vragen van de community

pensioen opbouw

Hoe een Uber rit inbrengen?

Van niet onderhevig BTW naar onderhevig BTW

Ten laste

Btw-aftrek bij laptop

Ontvangst factuur 0% bij btw vrijgesteld

Opstart kosten Acerta

Note de frais

Gedeelte huurwoning voor beroepsactiviteit toevoegen aan uitgaven

Helaas! Onze community is momenteel enkel toegankelijk voor mensen die een proefperiode op Dexxter starten